Veilingpassage 20
3262 SX Oud-Beijerland
088-3343570
Maandag 12:00 - 17:30
Dinsdag 09:30 - 17:30
Woensdag 09:30 - 17:30
Donderdag 09:30 - 17:30
Vrijdag 09:30 - 20:00
Zaterdag 09:00 - 17:00
Zondag Gesloten
Breng eens een bezoek aan onze Intertoys Oud-Beijerland winkel aan de Veilingpassage! In onze mooie winkel heb je keuze uit een prachtig assortiment aan nieuw speelgoed. Wij staan graag voor je klaar om je te adviseren over de gaafste LEGO bouwsets, mooiste puzzels van Jan van Haasteren, baby- en peuterspeelgoed, games en nog veel meer.
Onze winkel is rolstoelvriendelijk en beschikt over een kiosk. Dankzij de kiosk heb je binnen een mum van tijd jouw favoriete speelgoed gevonden. Wil jij jouw speelgoed daarbij cadeau doen? Maak dan ook gebruik van onze inpakservice waarmee wij jouw speelgoed mooi zullen inpakken.
Ten slotte heeft onze winkel een Click & Collect service. Met Click & Collect bestel jij eenvoudig je speelgoed online en kun je deze al na een uur bij ons komen ophalen in de winkel. Wij hopen je snel te mogen begroeten!
Alle prijzen zijn inclusief BTW en andere heffingen en exclusief eventuele verzendkosten.
©2024 Intertoys