Jumbo Jan van Haasteren puzzel Op het strand - 1500 stukjes
Aflevering
Op werkdagen besteld, binnen 1-2 dagen in huis
Gratis ophalen én inpakken in onze winkels
Gratis thuisbezorgd.
Gratis retour en 30 dagen bedenktijd.
Productomschrijving
Ontdek de chaos op het strand met deze superleuke Jumbo Jan van Haasteren 'Op het strand' puzzel! Deze legpuzzel bestaat uit 1500 stukjes.
De illustratie Op het strand (1999) is nu beschikbaar als puzzel van 1500 stukjes! Op het strand is het één grote wirwar van badgasten, vliegers, woeste golven en doldwaze situaties. Terwijl de één probeert te ontspannen, zorgt een ander alweer voor de volgende chaos. Dankzij het grotere formaat komen de vele grappige details nog beter tot hun recht en blijft er tijdens het puzzelen steeds iets nieuws te ontdekken. Een feest van herkenning voor verzamelaars én een heerlijke uitdaging voor iedere Jan van Haasteren-liefhebber die zin heeft in een flinke dosis zomer, humor en nostalgie.
Eigenschappen Jumbo Jan van Haasteren puzzel Op het strand
- Legpuzzel van 1500 stukjes van het populaire merk Jan van Haasteren!
- Ontdek het nieuwe avontuur van de Jan van Haasteren familie in deze op het strand puzzel.
- Puzzelen is de ideale activiteit voor schermvrije tijd, het stimuleert de concentratie en is ontspannend voor kinderen en volwassenen.
- Alle Jan van Haasteren puzzels zijn gemaakt van 100% gerecycled karton en duurzaam geproduceerd papier.


