LEGO CITY Stuntz uitdaging: dunken met stuntbaan 60359

1995109
LEGO CITY Stuntz uitdaging: dunken met stuntbaan 60359
+ / - Zweef boven de afbeelding om te zoomen.
Meer afbeeldingen
  • IceCat Video
  • Productomschrijving
  • Productspecificaties
  • Reviews

Maak je klaar voor spannende racewedstrijden met deze LEGO CITY Stuntz uitdaging: dunken met stuntbaanactieset met zelfrijdende motor. LEGO-nr. 60359

Kinderen kunnen urenlang plezier beleven door geweldige stunts en wedstrijden te organiseren met deze LEGO CITY uitdaging: dunken met stuntbaanspeelset. Kinderen kiezen de springring in verticale of horizontale positie, starten de motorfiets en scheuren de helling op om stunts vol actie uit te voeren. De set wordt geleverd met een Stuntz-minifiguur voor leuk rollenspel.

Dit LEGO speelgoed biedt kinderen urenlang plezier terwijl ze bouwen aan hun eigen zelfrijdende stuntmotor met vliegwielaandrijving. Ze kunnen de motor met hoge snelheid over de schans rijden en in de horizontale ring laten dunken met één simpele duw en vervolgens de ring in verticale stand plaatsen voor een nog spectaculairdere uitdaging.

Deze LEGO CITY Stuntz speelset wordt geleverd met eenvoudig te volgen gedrukte bouwinstructies en de LEGO Builder-app, een digitale handleiding met intuïtieve zoom- en draaifuncties waarmee kinderen hun model van alle kanten kunnen bekijken terwijl ze het bouwen.

Eigenschappen:

  • Deze LEGO CITY Stuntz 2-in-1 uitdaging: dunken met stuntbaanset bevat een zelfrijdende stuntmotor, een lanceerhelling en een Stuntz-minifiguur.
  • Kinderen kunnen de ring op verschillende manieren plaatsen; horizontaal voor de vuurring- en verticaal voor de sterrenringuitdaging.
  • Jonge actiefans kunnen hun stunt kiezen en op de speelgoedmotorfiets duwen om het vliegwiel te activeren, de motor van de schans te lanceren en een perfecte dunk te maken.
  • Dit speelgoed voor kinderen bevat een geweldige motor met dinosaurustema plus trofee waarmee kinderen hun overwinning kunnen vieren.
  • Eenmaal gebouwd is de truck ongeveer 9 cm hoog, 18 cm lang en 9 cm breed.
  • De set bestaat uit 144 onderdelen.
  • LEGO-nr. 60359

Lees meer
Adviesleeftijd:
vanaf 5 tot 99 jaar
Waarschuwingstekst:
Niet geschikt voor kinderen onder de 36 maanden., Kleine onderdelen. Verstikkingsgevaar.
Merk:
LEGO
Merk en serie:
LEGO CITY
Lees meer
CE keurmerk:
Ja
Artikelnummer:
1995109
Barcodes:
5702017416205
5702017416205
Oorspronkelijke jaar van uitgave:
2023
Aantal minifiguren:
1
Aantal onderdelen:
144
Categorie educatief speelgoed:
Engineering
Speelgoedthema:
Fantasy
Kleur:
Multikleur
Materiaal:
Kunststof
Afmeting (cm):
15x16x25 (LxBxH)
Afmetingen verpakking (cm):
21,8x6,8x26,3 (LxBxH)
Gewicht exclusief verpakking (gr):
417
5702017416205
Aflevering
19.99 14.99

incl. BTW

Je bespaart 5.00 Euro

Onze winkelvoorraad

product-image
LEGO CITY Stuntz uitdaging: dunken met stuntbaan 60359
14.99

Vind winkel

  • Op werkdagen voor 22:00 besteld, binnen 1-2 dagen in huis
  • Gratis ophalen én inpakken in onze winkels.
  • Lokale bezorgservice: snelle levering in meer dan 60 steden.
  • Al voor 4.99 thuisbezorgd. Gratis verzending vanaf 35.-
  • Gratis retour en 30 dagen bedenktijd.

LEGO Adviesprijs

Wanneer een LEGO bouwset met korting wordt aangeboden, is deze korting berekend op de LEGO adviesprijs.


Ontdek alles van LEGOLEGO
Ontdek alles van LEGO

Schrijf een review en maak kans op een Intertoys kadokaart. Iedere maand verloten wij 5 Intertoys kadokaarten t.w.v. 100.-!

Hoe gaan wij om met reviews?